21533681 10154986615941194 2022808757 o

Styrelse och kommittéer

Styrelse – styrelse@fredrikshof.se

Ordförande – ordforande@fredrikshof.se

Armel Grimault

Vice ordförande

Tomas Clemmedsson

Sekreterare – sekreterare@fredrikshof.se

Jeanette Forsgren

Kassör – kassor@fredrikshof.se

Carina Almqvist
Birgit Billquist, adjungerad

Ordinarie ledamot

Magnus Helin
Ingrid Enefors
Claes Reimegård

Suppleant

Christine Fransson
Lennart Hellsten

Förtroendevalda

Revisor – revisor@fredrikshof.se

Lars Persson
Ann Brostedt Carlsson, Vialdo Revision AB

Valberedning – valberedning@fredrikshof.se

Gunnar Larsson, ordförande
Bo Sjöberg
Unni Jerndal

Kansli

Medlemsservice – info@fredrikshof.se

Raymond Bergmark

Webbredaktion – webmaster@fredrikshof.se

Magnus Helin
Claes Reimegård
Magnus Hjelmare

IT-ansvarig – admin@fredrikshof.se

Magnus Helin

Sponsring – spons@fredrikshof.se

Tomas Clemmedsson

Kommittéer

Ledare – ledare@fredrikshof.se

Anders Andersson
Stefan Andersson
Roger Axelsson
Thomas Carlgren
Per Forsgren
Stefan Gustavsson
Magnus Hjelmare
Pawel Josefsson
Timo Murberger
Peter Wissinger

Ungdom – ungdom@fredrikshof.se

Ingrid Ernefors
Pawel Josefsson
David Lymer

Tävling – tavling@fredrikshof.se

Lars Persson
Tommy Pollák

Träning – traning@fredrikshof.se

Tomas Clemmedsson
Hans Berge

Utbildning – utbildning@fredrikshof.se

Björn Österblom
Caroline Gahne

Säkerhet – sakerhet@fredrikshof.se

Bo Sjöberg

Kläder – klader@fredrikshof.se

Magnus Helin

Funktionär – funktionar@fredrikshof.se

Armel Grimault

Vätternrundan – vattern@fredrikshof.se

Anders Carlsson
Mats Axelsson

Triathlon – triathlon@fredrikshof.se

Carina Almqvist

Roslagsloppen – roslagen@fredrikshof.se

Christer Jurehn
Mari-Louise Lundberg

Mälaren Runt – malaren@fredrikshof.se

Anders Johansson

Hofvettempot – tempo@fredrikshof.se

Håkan Thomee
Lars Persson

Landsvägscupen – landsvagscup@fredrikshof.se

Karolina Örnstedt
Robert Hulthén

Samlingsplatser

Brostugan – brostugan@fredrikshof.se

Stefan Andersson

Farsta – farsta@fredrikshof.se

Roger Axelsson
Stefan Gustavsson

Lidingö – lidingo@fredrikshof.se

Timo Murberger

Nacka/Värmdö – nackavarmdo@fredrikshof.se

Anders Anderrson
Anti Wendel

Slagsta – slagsta@fredrikshof.se

Gunnar Larsson
Mari-Louise Lundberg

Stäket – staket@fredrikshof.se

Per Forsgren

Täby – taby@fredrikshof.se

Magnus Hjelmare

Upplands Väsby – upplandsvasby@fredrikshof.se

Peter Wissinger

Järfälla MTB – jarfalla-mtb@fredrikshof.se

Pawel Josefsson

Nacka MTB – nacka-mtb@fredrikshof.se

Tomas Carlgren
David Lymer

Nacka Audax – nacka-audax@fredrikshof.se

Reija Ekedahl

Norrviken Audax – norrviken-audax@fredrikshof.se

Daniel Säfström

Md windfree 300x300
Md aktivitus  2
Md pain free power logo
Md ar   aktiva behandlingar f r h llbar h lsa
Md noname
Md md umara banner fredrikshof
Md unknown
Md image
Md jarla cykel
Md hotel riccione
Md pgmassage banner 2
Md cykelgrupp mallis ts 600x600
Md sk rmavbild 2018 07 12 kl. 15.18.51
Md tt logo200x200
Md logga stelvio 200x143
Md avonova active 200x200 white
Md 300x300 trip on sport
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub