21533681 10154986615941194 2022808757 o

Styrelse och kommittéer

Styrelse – styrelse@fredrikshof.se

Ordförande – ordforande@fredrikshof.se

Anti Wendel

Vice ordförande

Magnus Helin

Sekreterare – sekreterare@fredrikshof.se

Jeanette Forsgren

Kassör – kassor@fredrikshof.se

Ingrid Ernefors
Birgit Billquist, adjungerad

Ordinarie ledamot

Tomas Clemmedsson
Lennart Hellsten
Claes Reimegård

Suppleant

Christine Fransson
Per Holmer

Förtroendevalda

Revisor – revisor@fredrikshof.se

Lars Persson
Ann Brostedt Carlsson, Vialdo Revision AB

Valberedning – valberedning@fredrikshof.se

Anton Sandström
Anette Edman
Lars-Ola Lundqvist

Kansli

Medlemsservice – info@fredrikshof.se

Raymond Bergmark

Webbredaktion – webmaster@fredrikshof.se

Armel Grimault
Magnus Helin
Claes Reimegård
Magnus Hjelmare

IT-ansvarig – admin@fredrikshof.se

Magnus Helin

Sponsring – spons@fredrikshof.se

Tomas Clemmedsson

Kommittéer

Ledare – ledare@fredrikshof.se

Armel Grimault (sammankallande)

Lennart (styrelserepresentant)

Stefan Gustavsson (Huvudledaransvarig)

Ungdom – ungdom@fredrikshof.se

Ingrid Ernefors
Pawel Josefsson
David Lymer

Tävling – tavling@fredrikshof.se

Lars Persson
Tommy Pollák

Utbildning – utbildning@fredrikshof.se

Caroline Gahne
Thomas Tegnerud

Säkerhet – sakerhet@fredrikshof.se

Bo Sjöberg

Kläder – klader@fredrikshof.se

Magnus Helin

Funktionär – funktionar@fredrikshof.se

Armel Grimault

Vätternrundan – vattern@fredrikshof.se

Anders Carlsson
Mats Axelsson

Triathlon – triathlon@fredrikshof.se

Carina Almqvist

Roslagsloppen – roslagen@fredrikshof.se

Christer Jurehn
Martin Backström
Monika Jensen
Jan-Åke Nordell

Nina Lundberg

Nicklas Tingström

Per Holmer

Mälaren Runt – malaren@fredrikshof.se

Hofvettempot – tempo@fredrikshof.se

Håkan Thomee
Lars Persson

Landsvägscupen – landsvagscup@fredrikshof.se

Karolina Örnstedt
Robert Hulthén

Samlingsplatser

Brostugan – brostugan@fredrikshof.se

Stefan Andersson

Farsta – farsta@fredrikshof.se

Roger Axelsson
Stefan Gustavsson

Lidingö – lidingo@fredrikshof.se

Timo Murberger

Nacka/Värmdö – nackavarmdo@fredrikshof.se

Anders Andersson

Slagsta – slagsta@fredrikshof.se

Gunnar Larsson

Stäket – staket@fredrikshof.se

Per Forsgren

Täby – taby@fredrikshof.se

Magnus Hjelmare

Upplands Väsby – upplandsvasby@fredrikshof.se

Peter Wissinger

Järfälla MTB – jarfalla-mtb@fredrikshof.se

Pawel Josefsson

Norrviken Audax – norrviken-audax@fredrikshof.se

Daniel Säfström

Md tt logo200x200
Md windfree 300x300
Md aktivitus  2
Md pain free power logo
Md ar   aktiva behandlingar f r h llbar h lsa
Md noname
Md md umara banner fredrikshof
Md unknown
Md image
Md jarla cykel
Md hotel riccione
Md pgmassage banner 2
Md cykelgrupp mallis ts 600x600
Md sk rmavbild 2018 07 12 kl. 15.18.51
Md avonova active 200x200 white
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub